Lillekuller Tartus


Pühapäeviti ja esmaspäeviti  

ei paku me lillekullerteenust!

Transpordi hinnad TARTUS:

7€ – tavatellimus Tartu linna piires  (soovitavalt vähemalt 2 päeva ette)

12€ – kiirtellimus Tartu linna piires 8 tunni jooksul ja ka eelmisel õhtul peale kaupluse lahtiolekuaega tehtud tellimus (ei kehti naistepäeval, sõbrapäeval, emadepäeval).

12€ -  Tartu linna lähiümbrus (kuni 10 km).

Kui tellimus on üle 60€ viime lilled kohale Tartu linna piires TASUTA!

Või tulge ise lillekimbule järele aadressil: Sepa 21, TARTU (Sepa Keskus).

Lillekullerit saab tellida kaupluse lahtiolekuaegadel (+372) 578 20002 või e-posti  teel: info@lillekiosk.ee.  Teistel kellaaegadel kokkuleppel.

Kui tellimus saadetakse kodusele aadressile, siis helistame saajale ette ja täpsustame kohaletoimetamisaja ja vajadusel ka uue  aadressi. Kui te ei soovi ette helistamist, jääb vastutus tellijale, st kui kulleril ei õnnestu soovitud kellaajal ja aadressil tellimus üle anda, tuleb teistkordse tellimuse viimise eest maksta uuesti kullerteenustasu.

Sama päeva kiirtellimuse korral palume eelistada tellimist telefoni teel!

Sõbrapäeval, naistepäeval ja emadepäeval palume eelnevalt kontrollida telefoni teel, kas soovitud tellimust on võimalik täita!

Kui teete tellimuse vähemalt 7 päeva ette, siis garanteerime, et saate soovitud lilled või muu toote E-poe valikus.  Väiksema ettetellimisajaga ei pruugi alati olla kohe valikus kõiki soovitud lilli või teisi tooteid.