Lillekuller Tartus


 

Tellimused hinnaga alates 60.00€

viime  Tartu linna piires kohale tasuta!

 

Transpordi hinnad TARTUS:

7€ – tavatellimus Tartu linna piires  (soovitavalt vähemalt 2 päeva ette)

10€ – kiirtellimus Tartu linna piires 8 tunni jooksul ja ka eelmisel õhtul peale kella 18.00 tehtud tellimus (ei kehti naistepäeval, sõbrapäeval, emadepäeval).

10€ -  Tartu linna lähiümbrus (kesklinnast kuni 10 km).

Kui tellimus on üle 60€ viime lilled kohale Tartu linna piires TASUTA!

Lillekullerteenust pakume lillepoe lahtiolekuajal (vt oluline info), väljaspool tööaega vastavalt võimalustele, palun täpsustage telefoni teel (+372) 578 20002 või e-posti  teel: info@lillekiosk.ee.

Kui tellimus saadetakse kodusele aadressile, siis helistame saajale ette ja täpsustame kohaletoimetamise aja ja vajadusel ka uue aadressi. Kui Te ei soovi ette helistamist, jääb vastutus tellijale, st kui kulleril ei õnnestu soovitud kellaajal ja aadressil tellitud lilli üle anda, tuleb teistkordse tellimuse viimise eest maksta uuesti kullerteenustasu.

Sama päeva kiirtellimuse korral, sõbrapäeval, naistepäeval ja emadepäeval palume eelnevalt kontrollida telefoni teel, kas soovitud tellimust on võimalik täita!

 

Kui teete tellimuse vähemalt 7 päeva ette, siis garanteerime, et saate soovitud lilled või muu toote E-poe valikus. Väiksema ettetellimisajaga ei pruugi alati olla kohe valikus kõiki soovitud lilli või teisi tooteid ja reaalne saadetis võib olla natuke erinev pildil olevast.