Lillekimpude ja dekoratsioonide kujundus oleneb Teie eelistustest ning pulmapeo stiilist ja ka eelarvest. Võib alati valida klassikalise lahenduse või siis lasta julgelt fantaasial lennata. Iga kujunduselement töötatakse välja Teie soovi kohaselt: pruudikimp, peigmehe rinnanõel, autokaunistus, ruumikaunistus, lauaseaded, pruutneitside kimbud või randmekaunistused, viskekimbud, pruudipärjad, šampusepokaalide kaunistused jne.

Mida varem pulmalilled tellida, seda kindlam on, et saate soovitud lilled. Arvestama peaks ka, et osasid lilli ei ole teatud perioodidel üldse saada või on need mõttetult kallid. Näiteks tulbid on saadaval detsembrist kuni juuni alguseni. Liiliad, roosid, nelgid on saadaval aga aastaringselt.

Tänapäeval on ka levinud pruutpaarile kingitud lillede pulmamajja toimetamise ja vaasistamise või seadete tegemise teenus, kui registreerimiskohast pulmamajja jõudmiseni jääb ca 1,5 -2 tundi aega.

Anherko OÜ-st saab tellida ka käsitööpulmakutseid. Kui kujundus ja terviklahendus on kooskõlastatud, siis sellest päevast võiks tellimuse täitmiseks jääda ca 1 kuu.

NB! Kuna lillede hinnad aasta lõikes muutuvad, siis ei ole pulmatöödel hindu juures.

Üksikasjalikuma teabe ja hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun meie poole: info@annelilled.ee või tel 578 20002.